Таємна симпатія Президента

„Експрес” № 66 (6997) 20 — 27 червня 2013 року

26 июня 2013 года

Поява 25-річної красуні на світських раутах поруч з Віктором Януковичем викликає цілком обґрунтовані підозри Люди з оточення Президента України стверджують, що Віктор Янукович... уже розлучився зі своєю дружиною. Ось так.


“Ми зрозуміли, що кожен живе своїм життям... діти вже виросли... тому ми вирішили...” Мільйони людей зовсім недавно не могли зрозуміти, чи справді завжди такий саркастичний і зухвалий Путін сказав ці слова. Він дивився кудись у підлогу, сопів і мимрив, мов двієчник біля дошки. Але це справді сказав Путін. Він, судячи з усього, приховував цей факт довго. Щонайменш — до кінця останніх виборів, бо факт розлучення з дружиною міг би похитнути його авторитет в очах виборців.


Янукович поки що мовчить. І напрошується цьому лише одне пояснення — у Януковича теж незабаром вибори. І виносити таку дражливу тему на громадський суд, мабуть, не наважується.


Втім, дуже вже багато аналогій напрошуються у зв'язку із розлученням Людмили Путіної. Адже у нас теж є своя Людмила Олександрівна. І ніхто не може збагнути, як може роками сім'я Віктора та Людмили Януковичів жити нарізно, формально будучи у шлюбі.


Донецька затворницяЛюдмила Янукович проживає в особняку під рідним Донецьком і допомагає невістці Олі доглядати сина Іллю. От і думай тепер: чи то Януковичі заощаджують на послугах няні, чи то принципово хочуть, аби дитину бавила не чужа людина, а рідна бабуся?


Хай там як, а востаннє у Києві ми бачили Людмилу Олександрівну у 2010 році, ще до обрання Віктора Федоровича Президентом. А потім нам офіційно оголосили, що перша леді України — людина непублічна і віддає перевагу родинним справам перед державними.


Виходить, що впродовж трьох років наш Президент проживає у своїй резиденції сам? І слова лагідного ніхто перед сном не скаже, не поцікавиться, у яких трудах і турботах пройшов робочий день...


“Фактично такі стосунки вже не є шлюбом, — каже Захар Чистяков, керуючий партнер Агентства конфліктного PR. — Так, вони існують юридично, на па-пе-рі, але цього ж недостатньо, щоб називатися сім'єю. Адже “Кодекс про шлюб та сім'ю України” передбачає, що шлюб — це добровільне укладання подружжям договору про одруження, внаслідок чого у них виникають взаємні права та обов'язки. Президент і його дружина вже давно проживають у різних куточках країни, на дуже віддаленій відстані. Зрозуміло, що за таких обставин не може йти мови ні про спільне ведення господарства, ні про інші подружні обов'язки. Виходить, що такий шлюб потихеньку перетворюється на фіктивний.


Чи варто у такому випадку подавати на розлучення? Ну, принаймні це виглядало б чесно”.


А от у політолога Віктора Небоженка, директора соціологічної служби “Український барометр”, кардинально протилежна і доволі неординарна точка зору на ситуацію. Він вважає, що наш Президент готовий подати заяву на розлучення хоч завтра, проте... дружина цього не допустить.


“Хочемо ми цього чи ні, але мусимо визнати: московські політики для київських — взірець для наслідування, — зауважує В. Небоженко. — Тепер, коли сам Путін став холостяком, перед Януковичем відкрилася приваблива спокуса вчинити так само. Хто з власників трьох мільярдів не хотів би розпочати нове особисте життя?


Проте є дві речі, які стають серйозними перепонами на цьому шляху. По-перше, на відміну від Путіних, Януковичі взяли церковний шлюб у православній церкві. І якщо зі світським розлученням проблем не виникне, то з церковним — не все так просто, особливо у церкві Московського патріархату. До того ж уявіть, яким це буде ударом по репутації Президента, адже більшість українців — люди віруючі”.


“Президент, я думаю, не зацікавлений щось змінювати. Принаймні до виборів 2015 року змін не буде, — впевнений Захар Чистяков. — Навіщо? Фактично Віктор Федорович має повну свободу щодо особистого життя, а про людське око — штамп у паспорті та видимість родини”.


Чи є у нас своя Аліна Кабаєва?


Розлучницею Путіних називають гімнастку Аліну Кабаєву. Молода красуня виховує сама двох діточок і вперто не називає імені їхнього батька. Тепер Росія заінтриговано очікує від свого президента нового логічного кроку — офіційного визнання цих дітей і, можливо, одруження з Аліною.


У нас, здається, все далеко не так. Суспільству подали романтичну історію знайомства Януковичів: вони разом працювали на будівництві доменної печі 1968 року. І тендітна Людмила не втримала замерзлими руками важку цеглину та впустила її на свою ніжну ніжку. Ну а Віктор, що опинився поруч, як справжній джентльмен відігрів красуню і напоїв її чаєм. Утім трохи згодом колишня співробітниця Януковичів, подруга Людмили, проговориться, що дівчина ще до того поклала око на стрункого, широкоплечого Віктора. Мовляв, сиділи у заводській їдальні, і вона задивлялася на статного парубка. Але це так, деталі. А далі на плечі Людмили випало непросте випробування — незабаром Віктора посадили, і вона чекала на нього два роки із в'язниці. Через два місяці після звільнення, у 1972 році, він повів її до рацсу. Так почалось їхнє довге щасливе життя.


Та чи ніколи не заглядався на молодих дівчат імпозантний чоловік? Тут репутація у нього була чистою, наче сльоза немовляти. Скільки не намагались політичні опоненти “накопати” компромат на Януковича під час передвиборчих кампаній, нічого у них не вийшло. Але з певного часу (якраз у період, коли Людмила Олександрівна вирішила оселитись у Донецьку!) інтернет підірвали фотографії білявки на різних світських раутах поруч із Президентом.


Олена Березовська — так звуть 25-річну красуню, яка у свої юні роки зуміла зробити приголомшливу кар'єру поруч із Януковичем. Не маючи профільної освіти, вона працювала у групі Президента і супроводжувала його у різних поїздках, разом з ним помічена на декількох світських раутах.


“Надіслала анкету, і мене взяли на роботу”, — наївно пояснювала свої досягнення Олена. А ті світлини щиросердна білявка прокоментувала так: “Ми з Віктором Федоровичем — просто друзі”. Крім того, “просто подружка” гаранта України щедро ділилась інформацією про те, що на життя заробляє “вже не журналістикою”. А на питання про своє елітне авто відповіла: “Заплатила гроші і купила”.


От і думай тепер: чи то в команді Віктора Федоровича щось недогледіли і взяли на роботу працівника, який, м'яко кажучи, не зовсім розуміє, що говорить? Чи то, може, навпаки ось такі білявки є окрасою нашого політикуму? Історію пригасили, але запитання залишаються.


Маючи повагу до чужого особистого життя, все ж не забуваймо про посаду Віктора Януковича. Хоче він того чи ні, але нині своєю поведінкою він формує імідж держави і подає приклад мільйонам співвітчизників. Статус зобов'язує!


Ірина ЛЬВОВА, Фото Reuters
 

Наши новости

В Украине создан "Клуб защиты журналистов"

27 февраля 2021 года

26 февраля 2021 года состоялось учредительное собрание представителей СМИ Украины и объявлено о создании "Клуба защиты журналистов".

Объединение специалистов по PR и Конкурентной разведке Украины и Кыргызстана

24 сентября 2020 года

В сентябре 2020 года подписано соглашение между Агентством конфликтного PR - /PR i Z/ и Аналитическим центром «Стратегия Восток-Запад» (Кыргызстан) о сотрудничестве.

Агентство конфликтного PR - /PR i Z/ теперь в Республике Беларусь!

28 августа 2020 года

Агентство конфликтного PR - /PR i Z/ официально закрепляет партнёрские взаимоотношения с коллегами из Беларуси.

Жертвы медиатерроризма. Кто несет ответственность и за что

10 августа 2020 года

05 августа в информационном агентстве «Интерфакс-Украина» прошла пресс-конференция с громким названием: «Влияние медиатерроризма на репутацию. Где заканчивается журналистика и начинается уголовная ответственность».

Конфликтные новости

Глобальная деанонимизация. Владельцев биткоин-кошельков будут знать поименно

UBR.UA

31 июля 2021 года

Участники криптовалютного рынка не готовы раскрывать свои имена и бегут с бирж

С криптовалютной биржи Binance вовсю выводят криптовалюту. Только за 27-28 июля с площадки "ушло" порядка $1,6 млрд.

Скрыть коррупционные доходы станет еще сложнее. Центр противодействия коррупции запустил скоринг

Finance.UA

31 июля 2021 года

Центр противодействия коррупции запустил скоринг, позволяющий оценить коррупционные риски в активах публичных деятелей.

Об этом сообщила пресс-служба Министерства цифровой трансформации на странице в Facebook.

К чему приводит приватизация даже 100% акций предприятия без учета земли

Зеркало недели

31 июля 2021 года

Покупатель приобретает право обратиться за правом на получение права платного пользования земельным участком или права собственности

Сторонник Порошенко призвал "ликвидировать" журналистов "Страны"

Страна

30 июля 2021 года

Бывший вице-президент "Энергоатома" Александр Ковтуненко предложил "ликвидировать" работников редакции "Страны". Об этом он написал в комментариях на Facebook.