Рейдерська атака на Міжнародний медичний колледж

19 января 2012 года

Заява про рейдерську атаку на Міжнародний медичний колледж.

 

 

Керівнику Головного управління з питань судоустрою Адміністрації Президента Портнову А.В.

Голові Верховної Ради України
Литвину В.М.

Міністру освіти і науки, молоді та спорту України
Табачнику Д.В.

Міністру охорони здоров’я України
Аніщенко О.В.

Секретарю Ради національної безпеки та оборони України
Богатирьовій Р.В.

 


ЗАЯВА

Шановні добродії!

Дозвольте нам висловити Вам нашу глибоку повагу.

Інформуємо Вас, що наш навчальний заклад Міжнародний медичний колледж, який спеціалізується на навчанні сліпих та глухо-німих дітей (єдиний навчальний заклад в столиці України) піддався рейдерській атаці з боку організованого злочинного угрупування, очолювального мінорітарним акціонером гр. Салютою М.Ю.

Наш «Міжнародний медичний колледж» має славетну 20-річну історію своєї роботи, випустив понад чотири тисячі спеціалістів в галузі медицини, яку успішно працюють в Україні та закордоном.

Рейдери створили організацію-клон нашого навчального закладу «Міжнародний медичний колледж». Назва цього клону: приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний Колледж Медицини (код 37788298) », який не маючи жодної ліцензії на здійснення освітньої діяльності здіснив в серпні 2011 року набір студентів для здійснення освітньої діяльності, зібрав гроші з останніх. А фактично ці діти-студенти освітніх послуг не отримують, оскільки у клона Колледжу немає ліцензії до цього часу. Наразі і зараз шантажує студентів, їх батьків.

Суть рейдерської атаки зводиться до того, аби з допомогою високопадовців із Міністерства освіти на науки здійнити захоплення та встановити свій контроль над фінансовими, майновими та іншими ресурсами Міжнародного медичного колледжу.

Зокрема гр. Салюта М.Ю. є фігурантом серйозних корупційних скандалів та історій з кримінальним забарвленням, а саме:

1.про продаж гр.Салютою М.Ю. (через підконтрольний йому „Інститут екології та медицини”) дипломів про вищу медичну освіту іноземним громадянам.

2.Здійснення освітньої діяльності „Інститут екології та медицини”-за відсутності матеріальної та технічної бази для підготовки медичних фахівців.

3.Використання державного та комунального майна для власного збагачення (без сплати орендних та комунальних платежів на величезні суми – що підтверджено рішеннями судів).

4.Величезна заборгованість по податках перед бюджетом та заборгованість по зарплаті перед найманими працівниками вищевказаних приватних закладів.

5.Загадкова череда госпіталізацій та смертей опонентів та колишніх партнерів по бізнесу гр.Салюти М.Ю.

6.Знущання над студентами та їх батьками, оскільки новий коледж-клон гр.Салюти М.Ю. здійснював і здійснює освітню діяльність без державних ліцензій, починаючи з серпня 2011 року (адміністрація нового вузу приймала гроші за навчання від студентів, а коли студенти дізналися, що у вузу немає ліцензій - вирішили піти і забрати свої гроші та документи назад, проте адміністрація вузу на чолі з гр.Салютою та гр.Наконечним віддавати студентам гроші і документи категорично відмовилась).

24.11.2011 Акредитаційна комісія України після перевірки освітньої діяльності вищевказаного підконтрольного САЛЮТІ М.Ю. вузу („Інститут екології та медицини”) анулювала ліцензію останнього.
Проте, не дивлячись на всі вищевикладені порушення, Державна Акредитаційна комісія України практично через місяць після відкликання ліцензії – збирається по-суті протиправно її повернути, хоча вищевикладені порушення усунуті так і не були. Просто пан Салюта М.Ю. за підтримки чиновників із Міносвіти відкрив новий вуз та збирається отримати ліцензію для надання освітніх послуг вже для щойноствореного Коледжу-клону.

Цей сценарій реалізується завдяки корумпованим покровителям рейдерів в Міносвіті, місцевої прокуратури тощо. Хтось «кришує» протиправні дії Салюти М.Ю., Наконечного В.М.

Всі вищевикладені факти свідчать про тотальну корупцію високопосадовців в галузі освіти, цілеспрямований злочин проти студентів, молоді, викладачів та їх батьків, про паплюження репутації та міжнародного іміджу України.

Просимо Вашої допомоги зупинити рейдерську атаку на наш навчальний заклад та забезпечити конституційне право на освіту громадян України,
в тому числі інвалідів, сліпих та глухо-німих дітей і молоді.

Просимо Вас організувати додаткову перевірку достовірності даних, викладених в ліцензійній заявці, поданій рейдерами до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від імені коледжу-клону, новоствореного приватного закладу «Міжнародний Колледж Медицини (код 37788298)» (02068, м.Київ, Дарницький район, вул.А.АХМАТОВОЇ, будинок 9/18 ).


З повагою,

Чернишов В.І.,
Директор ПВНЗ „Міжнародний медичний коледж”
098-367-6681

p.s. Анонс: 16-00 19.01.2012 в Окружному Адміністративному суді Києва (по вул. Хрещатик, 10) слухання судової справи за позовом Міжнородного медичного Коледжу проти Держ.Інспекції навчальних закладів, ДАК та Мін.Освіти України про незаконність позбавлення вузу ліцензії на освітні послуги. суддя Бояринцева Марина.
 

Оригинал взять в сообществе journalism_ua

Наши новости

Объединение специалистов по PR и Конкурентной разведке Украины и Кыргызстана

24 сентября 2020 года

В сентябре 2020 года подписано соглашение между Агентством конфликтного PR - /PR i Z/ и Аналитическим центром «Стратегия Восток-Запад» (Кыргызстан) о сотрудничестве.

Агентство конфликтного PR - /PR i Z/ теперь в Республике Беларусь!

28 августа 2020 года

Агентство конфликтного PR - /PR i Z/ официально закрепляет партнёрские взаимоотношения с коллегами из Беларуси.

Жертвы медиатерроризма. Кто несет ответственность и за что

10 августа 2020 года

05 августа в информационном агентстве «Интерфакс-Украина» прошла пресс-конференция с громким названием: «Влияние медиатерроризма на репутацию. Где заканчивается журналистика и начинается уголовная ответственность».

Вебинар с Верховным Судом. Принципы административного судопроизводства

16 июня 2020 года

Ассоциация юристов Украины предоставляет возможность дополнительной встречи с некоторыми судьями

Конфликтные новости

Дубилет-старший и Яценко вышли из основателей Monobank

Укринформ

26 февраля 2021 года

Бывший председатель правления ПриватБанка Александр Дубилет и его бывший первый заместитель Владимир Яценко лишились долей в ООО "Финтех Бэнд" (развивает карточный бренд Monobank).

Телеканал "112" подал иск в Верховный суд по поводу указа Зеленского о запрете вещания

Страна

26 февраля 2021 года

В Кассационный административный суд в составе Верховного суда 25 февраля поступил иск от ООО "Телекомпания 112-ТВ" к президенту Украины Владимиру Зеленскому. В документе истец оспаривает указ главы государства о применении санкций в отношении телеканала.

Суд временно запретил проводить конкурс для избрания нового главы ПриватБанка

LB.ua

26 февраля 2021 года

Суд 24 февраля удовлетворил иск "Первичной профсоюзной организации сотрудников ПриватБанка" и запретил назначать руководителя до вступления решения по делу в законную силу, пишет Finbalance.

Рада разрешит "шпионить" за украинцами: как изменят работу частных детективов и кто под прицелом

OBOZREVATEL

25 февраля 2021 года

Для того, чтобы оперативно разыскать своего ребенка, проверить мужа на верность или найти имущество, которое досталось по наследству, украинцы смогут воспользоваться легальными услугами частных детективов. В Верховной Раде работают над тем, чтобы вывести из тени этот рынок. Соответствующий законопроект №3010 уже приняли в первом чтении.