Заява книгарні Сяйво

7 сентября 2011 года

Трохи більше двох тижнів залишилось до моменту остаточного визначення долі багатостраждальної та впертої Книгарні «Сяйво» яка в особі її наполегливого колективу, не зважаючи на всі перешкоди намагається повернути собі банальне право на ІСНУВАННЯ у обжитих за 50 років приміщеннях книгарні.

20.09.2011 на Сесії Київради  депутати планують виносити на обговорення та голосувати наболіле для Києва питання - бути чи не бути книгарні «Сяйво» в особі її останнього законного орендатора ТОВ «Книгарня «Сяйво». Тож виходить діяльність літературної Мекки, перспектива логічного поновлення договору оренди для ТОВ «Книгарня Сяйво» лежать в політичній площині?!

Останні події, пов´язані з виграними  колективом ТОВ «Книгарня «Сяйво» справами в Судах України, регулярними заявами управлінців в ЗМі  з приводу остаточної перемоги «Сяйво» над рейдерами, поверненням Книгарні до комунальної власності, офіційний вхід представників КМДА та «Київжитлоспецексплуатація» до приміщення книгарні, заява Олександра Попова про термінові й прискорені ремонтні роботи, та врешті, наближення помпезного та офіційного відкриття оновленої Книгарні ввели в оману й пишучу братію й українських видавців й простих київських книголюбів.

Насправді не все так чудово і безхмарно. 2 вересня в ІА УНІАН під час прес-конференції, ініційованої трудовим колективом книгарні, Олександр Бригинець - Голова Комісії з питань культури та туризму Київради відверто та слушно зауважив про те, чим насправді може обернутися ситуація з переводом книгарні до комунальної власності й відкриттям у приміщенні Книгарні муніципальної книгарні. Подібні прецеденти доволі поширені в нашому суспільстві й схема проста, бодай примітивна: приміщення переводиться на баланс комунальної структури й далі за декілька років книгарня перетворюється в книгарню-ресторан,  далі ресторан з книжковою полицею,  далі ресторан без книжкової полиці, але з басейном. Крім того, вхід чиновників до приміщення заблокованої  книгарні без Державного виконавця і без слідчих органів ставить під загрозу можливість повернення розбійно-захопленого та знищеного майна ТОВ «Книгарня «Сяйво», в тому числі й понад 60 тис. найменувань книжок, вивезених рейдерами.

Крім того, під час прес-конференції, одним з присутніх журналістів був озвучений свіжий прес-реліз, надісланий прес-службою КМДА в якому йдеться про рішення не здавати в оренду приміщення Книгарні мотивоване начебто зароблянням коштів ТОВ Книгарня «Сяйво» від здачі частини приміщень книгарні суборендаторам.

Директор Книгарні «Сяйво»  та  юрист офіційно заявляють про те, що жодної копійки  від суборенди  книгарня не отримувала. Кошти від суборенди 5% площі книгарні структурою «Мобідік» в повному обсязі йшли Шевченківському району м. Києва й чиновникам КМДА про це відомо! Навіщо тоді ця провокативна заява?!

Крім того, останніх майже два роки суборендатор «Мобідік» сплачував оренду товариству «Українська книга», співвиконавцеві злочинного захоплення книгарні.

ТОЖ КОЛЕКТИВ КНИГАРНІ ПРОДОВЖУЄ БОРОТЬБУ.  СЬОГОДНІ ВІДПРАВЛЕНО 450 ЗВЕРНЕНЬ ДО ДЕПУТАТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ  З ПЕРЕСПЕКТИВОЮ ОТРИМАННЯ ПДТРИМКИ ТА ЗАКОННИЙ РОЗГЯД ДЕПУТАТАМИ КИЇВРАДИ ПОДОВЖЕННЯ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ ТОВ «КНИГАРНЯ «СЯЙВО».  МИ ЗНОВ БУДЕМО ЗВЕРТАТИСЬ ДО ВСІХ ВІДОМИХ ІНСТАНЦІЙ ТА ВИБОРЮВАТИ МОЖЛИВІСТЬ ПОДАЛЬШОГО ІСНУВАННЯ ІСТОРИЧНОЇ КНИГАРНІ НА МАПІ КИЄВА.

 

ВІД ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ КНИГАРНІ «СЯЙВО»

Директор книгарні «Сяйво» 
                                                 Алла Лазуткіна

Адвокат   
                                                                                      Олег Король

Наши новости

В Украине создан "Клуб защиты журналистов"

27 февраля 2021 года

26 февраля 2021 года состоялось учредительное собрание представителей СМИ Украины и объявлено о создании "Клуба защиты журналистов".

Объединение специалистов по PR и Конкурентной разведке Украины и Кыргызстана

24 сентября 2020 года

В сентябре 2020 года подписано соглашение между Агентством конфликтного PR - /PR i Z/ и Аналитическим центром «Стратегия Восток-Запад» (Кыргызстан) о сотрудничестве.

Агентство конфликтного PR - /PR i Z/ теперь в Республике Беларусь!

28 августа 2020 года

Агентство конфликтного PR - /PR i Z/ официально закрепляет партнёрские взаимоотношения с коллегами из Беларуси.

Жертвы медиатерроризма. Кто несет ответственность и за что

10 августа 2020 года

05 августа в информационном агентстве «Интерфакс-Украина» прошла пресс-конференция с громким названием: «Влияние медиатерроризма на репутацию. Где заканчивается журналистика и начинается уголовная ответственность».

Конфликтные новости

Глобальная деанонимизация. Владельцев биткоин-кошельков будут знать поименно

UBR.UA

31 июля 2021 года

Участники криптовалютного рынка не готовы раскрывать свои имена и бегут с бирж

С криптовалютной биржи Binance вовсю выводят криптовалюту. Только за 27-28 июля с площадки "ушло" порядка $1,6 млрд.

Скрыть коррупционные доходы станет еще сложнее. Центр противодействия коррупции запустил скоринг

Finance.UA

31 июля 2021 года

Центр противодействия коррупции запустил скоринг, позволяющий оценить коррупционные риски в активах публичных деятелей.

Об этом сообщила пресс-служба Министерства цифровой трансформации на странице в Facebook.

К чему приводит приватизация даже 100% акций предприятия без учета земли

Зеркало недели

31 июля 2021 года

Покупатель приобретает право обратиться за правом на получение права платного пользования земельным участком или права собственности

Сторонник Порошенко призвал "ликвидировать" журналистов "Страны"

Страна

30 июля 2021 года

Бывший вице-президент "Энергоатома" Александр Ковтуненко предложил "ликвидировать" работников редакции "Страны". Об этом он написал в комментариях на Facebook.