Скарга Татосяна А.С, пенсіонера МВС України, на дії та бездіяльність органів правосуддя

29 сентября 2010 года

                                               

 

Президенту України

Януковичу В.Ф.


                                                                 Заявник:             Татосян Алік Саргісович
                                                                                             пенсіонер МВС України
                                                                                             вул.. Українська, б.31, кв. 38
                                                                                             м. Запоріжжя, 69095
                                                                                             тел. (0612) 63 – 11 – 76

СКАРГА
на дії та бездіяльність органів правосуддя
(у порядку, передбаченому Законом України «Про звернення громадян»)

 

 Я, Татосян Алік Саргісович, в 1982 р. з Вірменії призваний служити до армії на Україні, після чого залишився працювати в органах внутрішніх справ у м. Запоріжжя. В 2003 році вийшов на пенсію в рангу підполковника міліції, при цьому 67 разів нагороджувався керівництвом УМВС України у запорізькій області та Міністром МВС України за бездоганну службу, нагороджений пам’ятною відзнакою МВС України - медаллю «90–років карному розшуку України». Одружений, маю двох неповнолітніх дітей.

 Після виходу на пенсію я вирішив зайнятися підприємницькою діяльністю з метою вирощування форелі, для чого орендував водойм в Вільнянському районі Запорізької області. В 2005 році мені запропонували придбати майно (фундаменти та демонтажні матеріали від колишнього табору праці та відпочинку), яке продавалося у зв’язку із ліквідацією власника – КПС «Південне» - та знаходилося поруч із ставком, що я орендував.
 Таким чином, на підставі нотаріального посвідченого договору від 08. 12. 2005 р. я купив фундаменти та демонтажні матеріали від колишнього табору праці та відпочинку, добудував деякі будинки, провів велику роботу по вивезенню сміття з території земельної ділянки, очистив водосховище, закупив і запустив у ставок мальків риб: карп, толстолобік та карасів. На підставі рішення Вільнянського суду Запорізької області від 26.07.2006 р. з урахуванням додаткового рішення від 15.12.2006 р. по справі № 2-10410-06 за мною визнали та зареєстрували право власності на об’єкти будівництва, що знаходилися за адресою: Запорізька область, Вільнянський район, с. Гасанівка, вул. Авраменко, буд. 40, а саме: будівля літ. А, будівля літ. Б, будівля літ. В, будівля літ. Г, будівля літ. Д, будівля уборної літ. И, недобудована будівля літ. Л.
  В грудні 2006 року Вільнянська районна державна адміністрація Запорізької області продала мені земельну ділянку несільськогосподарського призначення кадастровий № 2321581400:13:004:0023, площею 1,9880 га для ведення підприємницької діяльності, розташовану на території Дружелюбівської сільської Ради Вільнянського району Запорізької області між селищем Мокрянка та селищем Гасанівка, на якій розміщені нежитлові будівлі літ. А,Б,В,Г,Д,И,Л, що знаходяться за адресою: селище Гасанівка Вільнянського району у Запорізькій області по вул.. Авраменко, буд. 40.
 В травні 2008 року я отримав Державний акт на право власності на земельну ділянку серія ЯЕ № 266365, виданий Вільнянською районною державною адміністрацією та зареєстрований в Книзі записів реєстрації державних актів на право власності на землю № 010826000113.
 Стаття 14 Конституції України встановлює, що земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави. Право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону.

 Але через деякий час я став об’єктом для рейдерів, які поставили за мету заволодіти належним мені на праві приватної власності майном та земельною ділянкою, на якій воно розташовано.

 Для цього приватне науково-виробниче мале підприємство «Енергія», яке з 2004 року не звітувало до ДПІ у Шевченківському районі, яке не знаходилось за юридичною адресою та не мало ні транспортних засобів, ні нерухомого майна, а тільки борги за несплату податків та статус підприємства – банкрута, згідно постанови господарського суду Запорізької області від 08.01.2008 р. по справі № 19/277/07, раптом стало користувачем належної мені земельної ділянки та власником належного мені майна, втягнув при цьому мене у судові справи.
 Так, в серпні 2008 р. приватне науково-виробниче мале підприємство «Енергія» звернулося до господарського суду Запорізької області з позовом про визнання недійсним в частині розпорядження Вільнянської районної адміністрації № 791 від 27.11.2006 р. про продаж мені земельної ділянки та договору купівлі-продажу земельної ділянки від 29.12.2006 р. рішенням господарського суду від 03.11.2008 р. по справі № 20/431д/08, що залишено без змін постановою Запорізького апеляційного господарського суду від 06 лютого 2009 р., в позову ПНВМП «Енергія» було відмовлено та встановлено, що базою даних Державного земельного кадастру у м. Запоріжжя ПНВМП «Енергія» як землекористувач не зареєстрований, докази складання проекту відведення та встановлення в натурі меж земельної ділянки на підставі акту про право постійного користування землею ІІ-ЗП № 000482 від 14.11.2000 р. відсутні.
 Проте ПНВМП «Енергія» на цьому не зупинилося: з порушенням правил підсудності ПНВМП «Енергія» разом з власником Несторовим Віталієм Станіславовичем, як співпозивачем, звертається до Вільнянського районного суду, який на підставі Акту приймання-передачі 23.09.1993 року визнає за ПНВМП «Енергія» право власності на нерухоме майно, яке раніше я придбав та оформив. Коли мені стало відомо про прийняте Вільнянським районним судом Запорізької області рішення від 19.08.2009 р., яким за ПНВМП «Енергія» було визнано право власності на моє майно, я 27.04.2010 р. звернувся з апеляційною скаргою до Апеляційного суду Запорізької області. Проте станом на 09.09.2010 р. мою апеляційну скаргу досі не розглянуто, що є грубим порушенням норм цивільного процесуального права та норм матеріального права щодо захисту права власності. 

 Вважаю, що бездіяльність суддів Апеляційного суду Запорізької області є дискримінацією за расовими ознаками до мене, як до вірменина за національністю, не зважаючи на те, що я є громадянином України та користуюсь усіма правами та несу обов’язки згідно Конституції України.

 Це витікає з того, що цей же Апеляційний суд Запорізької області дуже швидко, без належного повідомлення мене про дату та місце слухання справи, розглянув апеляційну скаргу ПНВМП «Енергія», відновив усі процесуальні строки через чотири роки та скасував рішення Вільнянського районного суду Запорізької області від 26.07.2006 р. та додаткове рішення від 15.12.2006 р., на підставі якого за мною було оформлено та зареєстровано право власності.
 Я подав касаційну скаргу на рішення Апеляційного суду Запорізької області від 10 серпня 2010 р. справі № 22-1702/10 та сподіваюсь, що головним принципом діяльності Верховного суду України є дотримання законності та захист прав та інтересів усіх громадян України, не зважаючи на їх національність.

 Взагалі факт набуття права власності Несторова Віталія Станіславовича на приватне науково-виробниче мале підприємство «Енергія», як на єдиний майновий комплекс заслуговує пристальної уваги правоохоронних органів та Агенції з питань банкрутства, бо нотаріально посвідчена угода з куплі-продажу підприємства була укладена 13 травня 2008 року – в день винесення ухвал господарського суду Запорізької області по справі № 19/277/07 про банкрутство ПНВМП «Енергія», якою було припинення провадження по справі та повноваження арбітражного керуючого – ліквідатор, отже, ліквідатор підприємства – банкрута Клименко Олександр Юрійович не мав передбачених законом підстав та повноважень на здійснення угоди щодо продажу підприємства-банкрута як єдиного майнового комплексу в якості нерухомості. При цьому ні суд в процедурі банкрутства, ні ліквідатор при складанні ліквідаційного балансу підприємства-банкрута не виявили ніякого нерухомого майна або рухомого майна, тому підприємство не може вважатися єдиним майновим комплексом. Вартість такого «єдиного майнового комплексу» згідно звіту ПП Оціночна фірма «Аналітик» станом на 13.05.2008 р. складала 12.00 (дванадцять) грн., у т.ч. ПДВ.
 Крім того, продавцем приватного науково-виробничого малого підприємства «Енергія» виступив його ліквідатор арбітражного керуючий Клименко О. Ю., який діяв як ВЛАСНИК приватного підприємства згідно Статуту та передав Несторову В. С. підприємство у власність та отримав за це грошові кошти. При цьому справжній власник ПНВМП «Енергія» Нестеров Станіслав Володимирович, 12.01.1950 р. н., який мав право розпоряджуватися підприємством, помер 17.12.2003 року, тобто за 5 років до укладення угоди про продаж його підприємства.
 Отже, договір купівлі-продажу від 13.05.2008 р. є нікчемною угодою, що порушує суспільний порядок та направлена на заволодіння чужою власністю.
 Відповідно до ст.. 41 Конституції України право власності є непорушним. Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності.

 Стаття 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод передбачає, що кожен має право на справедливий і публічний розгляд його справи протягом розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом, який вирішить суперечку щодо його прав та обов’язків цивільного характеру або встановить обґрунтованість будь-якого висунутого проти нього кримінального обвинувачення. Вже кілька років мені приходиться ходити до різних судів, що негативно впливає на мій фізичний та психічний стан та на стан здоров’я моєї дружини. Проте мої права та свободи, передбачені Конституцією України та нормами міжнародного права щодо захисту прав людини та прав власності, грубо порушуються, я вважаю дії ПНВМП «Енергія» рейдерськими діями, направленими за заволодіння чужою власністю за допомогою незаконних рішень суддів з використанням методів психологічного впливу.
 При цьому в судових засіданнях представник ПНВМП «Енергія» заявляв, що мені потрібно їхати до себе, в Вірменію та купувати там власність, незважаючи на те, що я є громадянином України та мої права захищаються Конституцією України.


 На підставі вищевикладеного, керуючись Конституцією України та ст. 20 Закону України «Про звернення громадян», прошу ВАС ЯК ГАРАНТА КОНСТИТУЦІЇ взяти на особистий контроль та надати мені письмову відповідь про результати розгляду скарги на дії та бездіяльність органів правосуддя. 

 

 «29» вересня 2010 р.                                                              А. С. Татосян

Наши новости

Объединение специалистов по PR и Конкурентной разведке Украины и Кыргызстана

24 сентября 2020 года

В сентябре 2020 года подписано соглашение между Агентством конфликтного PR - /PR i Z/ и Аналитическим центром «Стратегия Восток-Запад» (Кыргызстан) о сотрудничестве.

Агентство конфликтного PR - /PR i Z/ теперь в Республике Беларусь!

28 августа 2020 года

Агентство конфликтного PR - /PR i Z/ официально закрепляет партнёрские взаимоотношения с коллегами из Беларуси.

Жертвы медиатерроризма. Кто несет ответственность и за что

10 августа 2020 года

05 августа в информационном агентстве «Интерфакс-Украина» прошла пресс-конференция с громким названием: «Влияние медиатерроризма на репутацию. Где заканчивается журналистика и начинается уголовная ответственность».

Вебинар с Верховным Судом. Принципы административного судопроизводства

16 июня 2020 года

Ассоциация юристов Украины предоставляет возможность дополнительной встречи с некоторыми судьями

Конфликтные новости

Рейдерство: что нужно знать и как противодействовать

Лига

21 октября 2020 года

Законодательного определения понятия "рейдерство" на сегодня в Украине нет. Однако фактически под рейдерством понимают незаконный захват имущества или бизнеса.

Под Одессой редакцию издания забросали коктейлями Молотова. Фото

Страна

21 октября 2020 года

Сегодня ночью, 21 октября, в Одесской области произошло очередное ЧП связанное с журналистской деятельностью. Здесь, в Овидиополе, неизвестные забросали коктейлями Молотова редакцию независимого издания "Альтернатива".

Печерское сражение: прокуратура и братья Супруненко судятся за полгектара земли в центре Киева

КиевVласть

20 октября 2020 года

Столичная прокуратура уже более трех лет пытается через суд отобрать у великобританской компании “Голденберг Ассетс ЛТД” (фирма из орбиты братьев Супруненко. – KV) три земельных участка общей площадью 0,52 га и стоимостью 37 млн гривен возле улицы Крещатик.

"ArcelorMittal Кривой Рог" опровергает обвинения в уклонении от уплаты налогов и занижении платежей за землю

Интерфакс-Украина

20 октября 2020 года

Криворожский горно-металлургический комбинат ПАО "ArcelorMittal Кривой Рог" (АМКР, Днепропетровская обл.) опровергает обвинения в уклонении от уплаты налогов и занижении обязательных платежей за землю в 2015-2019 годах.