СРОЧНО: Украина теряет Национальный ботанический сад

5 апреля 2011 года

Колектив Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка (НБС) звертається до засобів масової інформації з проханням висвітлити події, що останнім часом відбуваються навколо НБС...
Прокурором Печерського району на підставі перевірки щодо додержання вимог земельного та природоохоронного законодавства порушена кримінальна справа відносно директора НБС Н.В. Заіменко за фактом вчинення нею службової недбалості. Під час перевірки Державною екологічною інспекцією м. Києва встановлено факт засмічення земельної ділянки НБС площею 66 м2 побутовими відходами, що нанесли державі збитків на суму 3 497 509, 13 грн.

На зазначеній ділянці фактично знаходилось будівельне сміття, яке не було прибране за зимовий період внаслідок замерзання ґрунту. Існуючий рослинний покрив при цьому не було порушено. На даний час це сміття прибране і проводяться заздалегідь заплановані заходи з упорядкування ділянки. Це абсолютно штатна ситуація: кожної весни проводиться планова підготовка території Саду до нового сезону.

Співробітники Саду шоковані таким висновком екологічної інспекції та порушенням кримінальної справи проти директора НБС. Незрозумілими є обидва питання. Яким чином екологічною інспекцією були нараховані такі величезні суми збитків, якщо вартість вивозу сміття із всієї території становила близько 1600грн.? Та на якій підставі прокуратура порушила кримінальну(!) справу проти нашого керівника? Наш колектив занепокоєний також постійними спробами деяких бізнес-структур відібрати частину території Саду. Але ці спроби є марними завдяки принциповій позиції директора НБС Н.В. Заіменко. Тільки завдяки її неполегливості, Ботанічному Саду вдалося отримати Акт на право постійного користування садом земельною ділянкою.

Всі кияни, всі наші відвідувачі на власні очі бачили, як за останні декілька років ботанічний сад змінився на краще. Це і постійні поповнення колекцій рослин, і відкриття нових ландшафтних ділянок, побудова нових оглядових та дитячих майданчиків. Не зважаючи на величезну кількість відвідувачів, наш ботанічний сад кожного ранку вражає чистотою території та доглянутими рослинами. Наш колектив і керівництво Саду дбає про це.

Просимо Вас висвітлити ситуацію, що виникла. Громадськість повинна бути поінформована щодо ситуації, яка створює загрозу нормальному функціонуванню Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка.

З повагою та надією на підтримку, колектив НБС ім. М.М. Гришка
За наданням бiльш детальної iнформацii звертайтеся за телефонами:

050 -356- 20- 09  — Микола Борисович

050-356-00-45 — Микола Іванович   

Наши новости

Агентство конфликтного PR - /PR i Z/ теперь в Республике Беларусь!

28 августа 2020 года

Агентство конфликтного PR - /PR i Z/ официально закрепляет партнёрские взаимоотношения с коллегами из Беларуси.

Жертвы медиатерроризма. Кто несет ответственность и за что

10 августа 2020 года

05 августа в информационном агентстве «Интерфакс-Украина» прошла пресс-конференция с громким названием: «Влияние медиатерроризма на репутацию. Где заканчивается журналистика и начинается уголовная ответственность».

Вебинар с Верховным Судом. Принципы административного судопроизводства

16 июня 2020 года

Ассоциация юристов Украины предоставляет возможность дополнительной встречи с некоторыми судьями

Государственное рейдерство или новая инвестиционная политика для зеленой энергетики?

5 июня 2020 года

В пятницу, 5 июня, в 11.30 в пресс-центре информационного агентства "Интерфакс-Украина" начнется пресс-конференция на тему "Государственное рейдерство или новая инвестиционная политика для зеленой энергетики?". 

Конфликтные новости

Производителя "Семок" признали потерпевшей стороной по делу об экс-прокуроре Рубане

24tv.ua

19 сентября 2020 года

Государственное бюро расследований официально признало ООО "Волана" потерпевшей стороной по делу о попытке рейдерства. Дело расследуется в отношении бывшего первого заместителя прокурора Сумской области О. Рубана.

Премьер Шмыгаль взял курс на уничтожение «Укргидроэнерго»

Вести

18 сентября 2020 года

Правительство Украины планирует переподчинить государственную компанию «Укргидроэнерго» напрямую премьер-министру Денису Шмыгалю. Такой шаг правительства эксперты расценивают как рейдерскую атаку на «Укргидроэнерго» с целью получить контроль за последним прибыльным предприятием энергетической отрасли.

Олег Бахматюк рассказал, как война НАБУ с его бизнесом отразилась на ВВП Украины

Страна

18 сентября 2020 года

Владелец одной из крупнейших в Украине аграрных компаний "Укрлендфарминг" Олег Бахматюк за год войны с ним НАБУ потерял больше активов, чем в Крыму и Донецке. Об этом написал сам бизнесмен в открытом письме.

Верховный суд заступился за судей Окружного админсуда, заявив о их независимости

Капитал

18 сентября 2020 года

Верховный суд обеспокоен вопросом доверия граждан к судебной системе и подчеркивает важность обеспечения независимости судей.