Колективне звернення про стан справ на ТзОВ «Агрокомплекс», с. Дубівці Тернопільського району

1 сентября 2010 года

Ми, працівники бувшого Тернопільського районного міжгосподарського автотранспортного підприємства, що було розташоване по вул. Гетьмана Мазепи, 27 в с. Біла Тернопільського району, вже неодноразово звертались із заявами і скаргами з приводу підробки документів та незаконного заволодіння майном цього підприємства засновниками ТзОВ «Агрокомплекс», с. Дубівці Тернопільського району.

Незважаючи на очевидні факти підробки документів та незаконного заволодіння майном, при перевірці всіх наших звернень правоохоронні органи внаслідок своєї корумпованості не тільки не намагались перевірити, чи є в діях п'яти засновників ТзОВ «Агрокомплекс», в т.ч. директора Пінязя Г.Є., бухгалтера Лагіш Г.В. і інших склад злочинів, а робили все для того, щоб їх приховати, допустили тяганину з метою посіяти у трудового колективу зневіру в те, що ми можемо добитись правди.

Обставини справи.

07.06.2001 р. на загальних зборах господарств учасників прийнято рішення про реформування Тернопільського МГ АТП ... шляхом злиття йоо в ТзОВ «Агрокомплекс» з передачею йому в оренду всього належного пайовикам майна Тернопільського МГ АТП терміном на 8 років з наступним його викупом».

Рішення загальних зборів господарств учасників про реформування Тернопільського МГ АТП шляхом злиття його в ТзОВ «Агрокомплекс» було тільки проголошено, але не реалізовано.

Про це свідчить відсутність між Тернопільським районним МГ АТП і ТзОВ «Агрокомплекс» передаточного балансу, як це було передбачено ч. 2 ст. 37 ЦК України, 1963 р.

27.07.2001 р. відбулись загальні збори господарств учасників Тернопільського МГ АТП /протокол № 3/ на яких вирішено:

1. Погодитись з результатами оцінки майна, проведеною КНДІСЕ і комісією господарств учасників.

3. Прийняти до відому Договір купівлі-продажу № 25/07 від 25.07.2001 р. між Тернопільським районним МГ АТП і с/г ТзОВ «Агрокомплекс».

4. Прийняти розподіл майна між трудовим колективом і господарствами учасниками.

Ліквідувати Тернопільське районне МГ АТП.

Отже, 27.07.2001 р. останніми загальними зборами господарств учасників вирішено ліквідувати Тернопільське районне МГ АТП і майно розділити між колективом 40% і господарствами засновниками 60% що не передбачає правонаступництва.

За період з 27.07.2001 р. по 03.03.2003 р. /дата прийняття рішення зборами учасників ТзОВ «Агрокомплекс» про внесення доповнень до Статуту в частині правонаступництва Тернопільського районного МГ АТП/ зборів учасників Тернопільського районного МГ АТП не проводилось.

Незважаючи на це, посадові особи вирішили незаконно заволодіти майном Тернопільського районного МГ АТП.

З метою реалізації своїх злочинних намірів, 03.03.2003 р. збори учасників ТзОВ «Агрокомплекс» /п'ять осіб/ прийняли незаконне рішення /протокол № 2/ про затвердження додатку до Статуту за яким ТзОВ «Агрокомплекс» є правонаступником всіх прав і зобов'язань Тернопільського районного МГ АТП станом на 1 березня 2003 р., підробили передаточний баланс та подали державному реєстратору Тернопільської РДА для зареєстрації зміни до Статуту.

Про це свідчать наступні факти:

1. Це рішення прямо суперечить рішенню загальних зборів господарств учасників Тернопільського районного МГ АТП від 27.07.2001 р. /протокол № З/.

2. Не складався передаточний баланс між Тернопільським районним МГ АТП і ТзОВ «Агрокомплекс» /ч. 2 ст. 37 ЦК України, 1963 р./, а поданий державному реєстратору передаточний баланс підроблений, оскільки, по ньому ТзОВ «Агрокомплекс» само собі передало майно іншої юридичної особи - Тернопільського районного МГ АТП.

По передаточному балансу ТзОВ «Агрокомплекс» само собі передало майно Тернопільського районного МГ АТП на суму 284 тис. грн.

А фактична вартість майна Тернопільського районного МГ АТ П становила 374 119.53 грн. = /386 049.53 грн. - 11 930 грн./, де:
386 049.53 грн. -загальна вартість активів Тернопільського районного МГ АТП станом на 27.07.2001 р.;
11 930 грн. - вартість добудови /складу/ проданого 15.11 .2002 р. Дикому Ф.

Незважаючи на це, ТзОВ «Агрокомплекс» виготовило Свідоцтво про право власності на все майно Тернопільського районного МГ АТП вартістю 374 119.53 грн.

15.05.2003 р. ТзОВ «Агрокомплекс» незаконно отримало Свідоцтво про право власності на 43/50 частини будівель і споруд виробничої бази Тернопільського районного МГ АТП, яке йому ніхто не передавав.

Приймаючи до уваги вишевикладене, посимо Вас допомогти притягнути до кримінальної відповідальності директора ТзОВ «Агрокомплекс» Пінязя Г.Є., бухгалтера цього підприємства Лагіш Г.В. за незаконне заволодіння майном Тернопільського районного МГ АТП.

Наши новости

Объединение специалистов по PR и Конкурентной разведке Украины и Кыргызстана

24 сентября 2020 года

В сентябре 2020 года подписано соглашение между Агентством конфликтного PR - /PR i Z/ и Аналитическим центром «Стратегия Восток-Запад» (Кыргызстан) о сотрудничестве.

Агентство конфликтного PR - /PR i Z/ теперь в Республике Беларусь!

28 августа 2020 года

Агентство конфликтного PR - /PR i Z/ официально закрепляет партнёрские взаимоотношения с коллегами из Беларуси.

Жертвы медиатерроризма. Кто несет ответственность и за что

10 августа 2020 года

05 августа в информационном агентстве «Интерфакс-Украина» прошла пресс-конференция с громким названием: «Влияние медиатерроризма на репутацию. Где заканчивается журналистика и начинается уголовная ответственность».

Вебинар с Верховным Судом. Принципы административного судопроизводства

16 июня 2020 года

Ассоциация юристов Украины предоставляет возможность дополнительной встречи с некоторыми судьями

Конфликтные новости

Рейдерство: что нужно знать и как противодействовать

Лига

21 октября 2020 года

Законодательного определения понятия "рейдерство" на сегодня в Украине нет. Однако фактически под рейдерством понимают незаконный захват имущества или бизнеса.

Под Одессой редакцию издания забросали коктейлями Молотова. Фото

Страна

21 октября 2020 года

Сегодня ночью, 21 октября, в Одесской области произошло очередное ЧП связанное с журналистской деятельностью. Здесь, в Овидиополе, неизвестные забросали коктейлями Молотова редакцию независимого издания "Альтернатива".

Печерское сражение: прокуратура и братья Супруненко судятся за полгектара земли в центре Киева

КиевVласть

20 октября 2020 года

Столичная прокуратура уже более трех лет пытается через суд отобрать у великобританской компании “Голденберг Ассетс ЛТД” (фирма из орбиты братьев Супруненко. – KV) три земельных участка общей площадью 0,52 га и стоимостью 37 млн гривен возле улицы Крещатик.

"ArcelorMittal Кривой Рог" опровергает обвинения в уклонении от уплаты налогов и занижении платежей за землю

Интерфакс-Украина

20 октября 2020 года

Криворожский горно-металлургический комбинат ПАО "ArcelorMittal Кривой Рог" (АМКР, Днепропетровская обл.) опровергает обвинения в уклонении от уплаты налогов и занижении обязательных платежей за землю в 2015-2019 годах.